Najczęściej zadawane pytania

CZYM RÓŻNIĄ SIĘ OTULACZE COMFORT I 2W1

Z wierzchu wyglądają tak samo, stąd zapewne Wasze pytania 🙂

👉LICZY SIĘ WNĘTRZE
To idealnie pasuje do odróżnienia obu modeli. Z zewnątrz jednakowe, w środku zupełnie inne. Mają podobne funkcje ( są ciepłe i wodoodporne), jednak nie wszystkie 😉

By wybrać ten odpowiedni musicie zadać sobie pytanie:
Czego oczekuję od otulacza? Jaki się noszę? Czy potrzebuję również ochrony wiosną lub latem?

❄️🌬🍂Otulacz Comfort jest otulaczem typowo jesienno-zimowym. W środku na stałe wszyta jest ocieplina o grubości 150gram. Świetnie sprawdza się w zimne dni, gdy potrzebujemy ochronić malucha przed wiatrem, mrozem i deszczem lub śniegiem. Jest też lżejszy i mniejszy gabarytem w porównaniu do opcji 2w1 z dopinką.

Poznajcie też ten model:

Otulacz 2w1 łączy w sobie dwie funkcje. Można nosić go zarówno wiosną/latem oraz jesienią/zimą. Jest to opcja dedykowana dla rodziców noszących cały rok niezależnie od pogody np. odprowadzając starszaka do przedszkola lub szkoły. Tą opcję zyskujemy dzięki odpinanej warstwie ocieplenia (tak samo jak w Otulaczu Comfort 150gram). Dopinka jest dwustronnie wykonana z dzianiny bawełnianej i mocowana za pomocą rzepów (szytych w ten sposób by nie niszczyły chusty lub nosidła). Uwaga! Otulacz ten jest nieco grubszy od modelu Comfort z uwagi na dodatkowe warstwy dzianiny w dopince.
Odpinając warstwę zyskujemy funkcję noszenia jako typowy cienki płaszczyk przeciwdeszczowy☔️💦 przydatny szczególnie wiosną. Równie dobrze sprawdza się latem np nad morzem czy w górach gdzie mocno wieje.

Pamiętajcie też o tym, że ochronę przed zimnem regulujemy również ubiorem swoim i dziecka❗️Trzeba mieć na uwadze to, by nie przegrzać malucha. Wielu rodziców zapomina o warstwach chusty( w zależności od wiązania) lub nosidła. Cieple, które wymieniają ciała, a także różnym odczuwaniem temperatury otoczenia przez każdego człowieka, jak i innych zmiennych parametrach pogody jak np wiatr.